З 28 березня по 1 квітня в школі проходив Тиждень книги під девізом «Книга єднає Україну!». В ході тижня були організовані та проведені слідуючі заходи:

28.03 - Лінійка.

Інформаційний урок в 9 класі «Літературна Городищина» (Підготувала сільський бібліотекар Мошенець Г.О. та шкільний бібліотекар Гаращенко В.О.)

Стартував конкурс плакатів «Книга єднає Україну!»

29.03 - акція «Україна читає дітям!». Учні –старшокласники:Скрипник Вікторія(11 клас), Кошеленко Юлія, Чемерис Владислав, Павленко Наталія (10 клас) завітали до учнів 1 -4 класів із коротким повідомленням про 145 –річчя Лесі Українки з дня народження, почитали дитячі твори цієї поетеси.

30.03 - КВК «Крізь час і простір» про життєвий та творчий шлях Т.Г.Шевченка. Учасники учні 5 – 6 класів.

31.03 - Гра «Слабка ланка» (учасники учні 7 – 8 класів).

1.04 - Підсумкова лінійка, нагородження учасників.


Повідомлення про участь школярів В'язівської школи І – ІІІ ступенів

у Всеукраїнській дитячій мистецькій акції «Мій Шевченко».

В цій акції прийняли участь три учні школи: Сало Володимир – учень 6 класу (секція «Мій світ», відео (відеоролик про найцікавіші на думку учасника місця, споруди, пам’ятки архітектури, природні об’єкти пов’язані з рідним місцем), до відео додано супровідний текст –коментар рідною та англійською мовами).

Зеленько Катерина(учениця 6 класу) та Діденко Наталія (учениця 7 класу) виконали малюнки - ілюстрації до твору Т.Г.Шевченка «Думка». Малюнки виконані в техніці - живопис.

/Files/images/Osq5o0A4jio.jpg

ЧОРНОБИЛЬ - ЧОРНА СТОРІНКА ІСТОРІЇ УКРАЇНИ

26 квітня у В’язівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулося відзначення пам'яті ліквідаторів та учасників Чорнобильської аварії з нагоди 30-річчя цієї події.

Ця катастрофа є болем і проблемою всієї громадської. За роки, що минули, ми всі пройшли складний шлях усвідомлення і переосмислення величезного комплексу проблем, який пов'язаний з використанням високих і, нерідко, небезпечних технологій. Незмінним залишається лише одне – найглибша повага до людей, які собою закрили світ від атомного лиха, що вирвалося зі зруйнованого четвертого блоку ЧАЕС. Їхній подвиг неможливо переоцінити – як неможна переоцінити значення того, що вони зробили. Їхній героїзм, патріотизм і професійна майстерність перевірені часом. Ми не маємо права забувати про самопожертву ліквідаторів аварії на станції, які пройшли через усі кола ядерного пекла.

Протягом квітня в шкільній бібліотеці діяла виставка матеріалів про Чорнобильську атомну станцію під гаслом «26 квітня – день скорботи України».

В школі відбулася лінійка з переглядом документальних матеріалів про події того часу (лінійку підготували учні 8 класу). З метою вшанування пам'яті учасників тих днів учні прийняли участь в конкурсі читців поезій про Чорнобиль.До складу журі були запрошені заступник директора з виховної роботи Наталія Саранцева, шкільний бібліотекар Валентина Гаращенко, педагог –організатор Ольга Чемерис. Активними учасниками конкурсу стали: Охмак Дарина, Ярмолич Ольга, Стаднік Богдана, Осауленко Марина (учні 5 класу), Черкашина Аліна та Хорошко Анжела (учні 6 класу), Михайлюк Павло та Пластун Іван (7 клас), Бобрик Юлія, Ґава Аліна, Осауленко Катерина, Пономарь Катерина, Масевич Яна (8 клас), Косменюк Аліна (9 клас), Кошеленко Юлія та Павленко Наталія (10 клас). Грамотами за призові місця отримали: Осауленко Катерина – І місце, Михайлюк Павло, Кошеленко Юлія – ІІ місце, Охмак Дарина, Ярмолич Ольга та Черкашина Аліна розділили третє призове місце. А Павленко Наталія була відзначена грамотою за авторський вірш «Чорнобиль».

Кiлькiсть переглядiв: 1980

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.