07 жовтня

Він не просто українець

29.09.2022

Роковини трагедії Бабиного яру

29.09.2022

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

24.05.2022

Інформаційна година «Творець добра, краси…», присвячена 110 річниці з дня народження Михайла Панасовича Стельмаха, письменнику, драматургу, фольклористу.

Любив він свою землю, рідну природу, вчив добру.

Земле моя, запашна, барвінкова

Ріки медові, дощі золоті,

Тільки б побачить тебе у обнові,

Більше нічого не хочу в житті…

Для учнів 7 -11 класів було запропоновано для перегляду презентацію про життєвий шлях письменника. Дистанційно шкільним бібліотекарем та вчителем літератури Чорногал Вікторією для семикласників проведено змістовну бесіду про літературні здобутки Михайла Панасовича. В шкільній бібліотеці підготовлена виставка художньої літератури - творів Стельмаха.

/Files/images/IMG-f3a924e8af5e364885b0f069b909682c-V.jpg

20.05.2022

Відео - круіз про Анатолія Андрійовича Дімарова.

20 травня украінському прозаіку А. А. Дімарову виповнюється 100 років з дня народження. Тому учням школи запрпоновано для перегляду відео про цю видатну украінську людину для ознайомлення з його творчим шляхом та здобутками.

20.05.2022

Сьогодні 20 травня у В‘язівському ЗЗСО для учнів 7- 8 класів був проведений інформаційний брифінг « Вічний як народ», присв‘ячений 161- річниці з дня перепоховання Т. Г. Шевченка. Шкільний бібліотекар спільно з учителями мови та літератури Пилінко Л.М. та Чорногал В.О. проінформували учнів про цю подію в житті нашоі держави та за іі межами.

Слова Тараса Шевченка пророчі:

І мене в сім‘і великій

В сім‘і вольній новій

Не забудьте пом‘янути

Не злим тихим словом!

І ми пам‘ятаємо!

/Files/images/IMG-84e8b045a4230c260fa0cb4a377698ad-V.jpg

19.05.2022

19 травня - День украінськоі вишиванки.

Для учнів 5 -7 класів було проведено дистанційно бесіду про один із найстаріших видів декоративно - прикладного мистецтва - вишивку. Нині вишивкою займаються на всій територіі України. Виготовляється вона переважно в домашніх умовах у техніці хрестиком, гладдю, а зараз ще й бісером. Основна її функція - оздоблення одягу та виробів для дизайну житла ( сорочки, рушники тощо). Вишиванка - це наш національний одяг, оздоблений українськими квітами, оберегами.Пропоную вашій увазі коротеньке відео про українську вишиванку.

/Files/images/IMG-3bfceef155b8148728ebeab2eeda0590-V.jpg

/Files/images/IMG-f33fa220d0bd73ac20a913acf8d4e281-V.jpg

26.04.2022

«День пам‘яті"

/Files/images/IMG-2d3a62ddfb1da53d805a1ef49c7c70f3-V.jpg

21.03.2022

Всесвітній день поезіі щорічно відзначається 21 березня. Цей день було встановлено за ініціативи ЮНЕСКО: організація вважає, що саме поезія може стати відповіддю на найважливіші духовні запити людства. Саме тому різноманітні заходи до Всесвітнього дня поезіі є актуальними та важливими для сучасноі школи та учнів. Для семикласників була проведена онлайн- зустріч, в ході якоі бібліотекар ознайомила учнів з новинками збірок поезій та запрпоновано для перегляду презентацію.

Назва зустрічі « Поезія - краса життя земного"

/Files/images/IMG-98301c3851ee7840cf9495c55f1441d7-V.jpg

2.04.2022

Бібліовізит «Чарівний книжковий світ»

Міжнародний день дитячоі книги відзначається традиційно кожного року 2 квітня. Датою свята обрано день народження Г. К. Андерсена, великого неперевершеного короля казок, який став одним з найулюбленіших казкарів дітей багатьох поколінь. А тому напередодні відбувся візит до шкільноі бібліотеки учнів 5 класу, в ході якого діти ближче познайомилися з відомим казкарем, пригадали своі улюблені казки та дитячі твори.

/Files/images/IMG-a91f5423ec958609a54a7e16b4bc1af0-V.jpg

Хаб "Караван історій"

Інформ-досьє

Інформаційний коктейль "Математична мозаїка"

Бенефіс читача

Сімейний фоточелендж "Читання - справа сімейна"

День бібліотечний лайфхаків

Тиждень книги

205 років із дня народження С. С. Гулака-Артемовського

Наш земляк С. С. Гулак-Артемовський

Конкурс читців творів Т. Г. Шевченка

Конкурс читача

13 березня 2017 року в шкільній бібліотеці відбувся конкурс «Кращий читач року». До складу журі були запрошені: заступник директора школи з виховної роботи Саранцева Наталія Вікторівна, шкільний бібліотекар Гаращенко Валентина Олександрівна, сільський бібліотекар Мошенець Ганна Олександрівна. Учасниками шкільного конкурсу були: Катуніна Ольга, Охмак Дарія, Ярмолич Ольга (учні 6 класу, вчитель української літератури Чорногал Вікторія Олександрівна); Зеленько Катерина, Ракітін Станіслав (учні 7 класу, вчитель української літератури Діденко Оксана Михайлівна та вчитель світової літератури Саранцева Наталія Вікторівна).

Найбільше балів отримали Стаднік Богдана та Ракітін Станіслав, вибороли І місце, Охмак Дарія та Ярмолич Ольга - ІІ місце, Катуніна Ольга та Зеленько Катерина - ІІІ місце.

«Поетичні посиденьки».

На зустріч були запрошені місцеві поетеси: Буртова Ольга Пилипівна та Придорожко Надія Іванівна. Тиждень дитячого читання проходив у школі з 21 по 24 березня включно. Всі виховні заходи були спрямовані на популяризацію книги, мета тижня – реклама книги та читання. Спільно із шкільним бібліотекарем тісно співпрацювала сільський бібліотекар Мошенець Ганна Олександрівна.

/Files/images/йццц.png

Кубок Михайла Грушевського

Тиждень книги

Конкурс «Фабрика вражень. Перезавантаження»

З метою розвивати зацікавленість учнів отримувати цікаву і корисну інформацію, пропаганди дитячого читання, вміти прорекламувати прочитану книгу, учням школи було оголошено на шкільній лінійці інформацію про старт обласного конкурсу книжкових відеооглядів «Фабрика вражень.Перезавантаження.», організований Черкаською обласною бібліотекою для дітей.

Приємно відзначити, що учні нашої школи долучились до участі в цьому конкурсі, не стали осторонь такої цікавої і потрібної справи, як пропаганда читання в будь-якому віці. Зараз в наш час, ми інколи і дорослі і діти, забуваємо про головне джерело інформації, джерело збагачення нашого інтелекту є, звичайно, книга. Ракітін Станіслав презентував серію книг «У світі див» Наталії Щерби, дуже змістовний відеоролик, грамотний монтаж, розмову вів літературною мовою, що говорить про начитаність Станіслава.

Коноплястий Євген, учень 6 класу, підготував відео про різноманітні енциклопедичні видання, які дають необмежену кількість інформації.

КОБЗАР – ФЕСТ

21 березня в приміщенні школи №2 серед учнів 1 – 4 класів проходив конкурс знавців поезії Т.Г.Шевченка «КОБЗАР -фест». В цьому конкурсі прийняли участь такі учні: Маліхатко Назар, Пирнеу Олександра (1 клас); Вербицька Аліна, Зеленько Настя, Варданян Ангеліна, Кайдаш Дарина, Манукян Ліана (учні 2 класу); Андріуца Настя, Гай Діана, Задорожня Марія, Чумічев Дмитро (учні 3 класу); Лісова Софія, Сало Іван, Теличко Костянтин(учні 4 класу). Журі (шкільний бібліотекар Гаращенко Валентина Олександрівна та сільський бібліотекар Мошенець Ганна Олександрівна) прослухали у виконанні дітей різні вірші поета –земляка Тараса Шевченка –«Якби мені мамо», «Не вернувся із походу», «Думи, мої думи». «Мені 13 –й минало», «Тече вода з –під явора», «Та не дай, господи, нікому», «Вітер повіває», «Реве та стогне Дніпр широкий», «Сова», «Село на нашій Україні», «Зоре моя вечірня», «Барвінок цвів і зеленів», «Не щебече соловейко», «Садок вишневий». Найбільше вразили своєю виразністю, проникливістю та задушевністю прочитаної поезії Теличко Костянтин та Кайдаш Дарина. Їм і були вручені дипломи за І місце в конкурсі.

КВК «Книгочитайка»

23 березня для учнів 5-6 класів було організовано та проведено КВК «Книгочитайка», який дав нам можливість виявити найкмітливіших, найактивніших читачів серед учнів 5 -6 класів. Найрозумнішим прийнято вважати того, хто багато знає. А звідки всі ми черпаємо знання? Звичайно із книг. Існує закономірність: чим більше ми читаємо, тим більше ми знаємо. Тому ми вирішили провести наш конкурс під гаслом:

«Хочеш знати все і всіх – другом будь хороших книг!»

Перше, з чого почалося змагання – це представлення команд,капітани розповіли про своїх учасників. До гри долучилися команда «Літературознавці» та «Книголюби». На них чекали випробовування у вигляді «запитання - відповідь», а домашнім завданням було артистично розказати літературну гумореску. Для глядачів також було завдання: продовжити українські прислів'я про мову, книгу, знання.

/Files/images/20180323_123559.jpg/Files/images/20180323_125838.jpg/Files/images/20180323_125859.jpg/Files/images/20180323_125945.jpg

«Жуль Верн - письменник, який випередив науку».

22 березня були підведені підсумки інтерактивної виставки «Жуль Верн – письменник, який випередив науку» (виставка була підготовлена до 190 –річчя від дня народження письменника, відомого фантаста). До уваги учнів школи були представлені різноманітні види творчих робіт наших учнів – це і газети, плакати, кросворди та електронні презентації. За вміння подати цікаво інформацію, вміння естетично оформити матеріал ученицям Русин Любі (11 клас), Пономарь Катерині (10 клас) та Тройчук Руслані (6 клас) був вручений диплом за зайняте І місце в конкурсі. Друге місце посіли Пустовіт Тетяна,Чорна Діана за виготовлену газету під назвою «Жуль Верн». Також перемогу у цій номінації отримала і Ярмолич Ольга (7 клас). За підготовлену презентацію «Світ фантастичних творів у творчості Жуля Верна» дипломом ІІІ ступеня нагороджена Задорожня Ірина, учениця 10 класу, а також Охмак Даша за виготовлений кросворд по творах цього письменника.

/Files/images/1111114.png

Кiлькiсть переглядiв: 935

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.