Наші традиції

Все починається із першого дзвінка


Щедрий вересень розпочав пору чарівної осені і сповістив всій Україні про прихід нового навчального року. 1 вересня – день особливий, хвилюючий і багатообіцяючий. Перший дзвоник – це символ початку нового етапу в житті дитини та її батьків, це символ єднання поколінь в єдиному бажанні – здобувати знання.

Традиційне свято Першого дзвоника та Дня знань відбулося у В’язівській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів. Дуже рано поспішали святково одягнені першокласники з великими букетами квітів у супроводі батьків до свого рідного дитячого садочка. Тут їх зустріла та привітала теплими словами завідуюча «Проліска» О.М.Паламар. Благословив діток у добру путь священник М.Винник. Вся шкільна родина: учні, батьки, вчителі, а також громадськість села зібралися у сільському будинку культури. Під оплески присутніх урочисто піднялися на сцену першокласники у супроводі учнів 11 класу та першої вчительки. В цей день вся увага була приділена саме їм, найменшим учням нашої школи. З вітальними словами до всіх присутніх та першокласників звернулися директор школи Л.М.Пилінко, сільський голова Н.О.Шабадаш, перша вчителька Л.П.Гончаренко, батьки, учні 5 та 11 класів./Files/images/IMG_8904.JPG

Незабутнім і хвилюючим для всіх став виступ першачків, які показали своє вміння читати вірші та співати. Учні 11 класу вручили своїм маленьким товаришам пам’ятні подарунки (шкільне приладдя).

Не були обділені увагою і одинадцятикласники, для яких перший дзвоник пролунав востаннє. З щирими привітаннями та теплими словами подяки вони звернулися до своїх вчителів та вручили їм букети квітів.

Право подати перший дзвоник надали учениці 1 класу Савченко Аліні та учневі 11 класу Гудзю Віктору. Під маминими рушниками, з батьківським благословенням крокували першокласники по своїй першій життєвій стежці у Країну знань.

На подвір’ї початкової школи розпочалося свято до Дня першокласника «Країна мрій». 24 учні 1 класу загадали своє найзаповітніше бажання та відпустили його разом з повітряною кулькою у височінь, щоб воно обов’язково здійснилося. Разом з мамами і татами дітлахи познайомилися з школою, своєю класною кімнатою. Цікаво і нетрадиційно пройшов перший урок у першокласників у формі подорожі в Країну знань. Активну участь у проведенні уроку приймали як учні так і їх батьки. А після уроку розпочалася весела перерва. Маленькі учні та батьки мали змогу відпочити, пограти у веселі ігри, зробити фото на пам'ять.

В рамках акції «Дай руку, першокласнику!» дітки отримали солодкі подарунки від відділу освіти. Коштом сільської ради придбана меблева стінка для 1 класу. Батьки за власні кошти організували додатковий сніданок для першокласників.

Вітаємо всіх учнів та колег нашої школи з початком нового навчального рогу!

Заступник директора з виховної

роботи Н. Саранцева

Кiлькiсть переглядiв: 633

Коментарi

 • Glenfidditch

  2013-09-21 04:34:16

  I came, I read this article, I coeqreund. http://cfinmvc.com [url=http://izfnqhpr.com]izfnqhpr[/url] [link=http://gidcxnee.com]gidcxnee[/link]...

 • Emerson

  2013-09-20 02:00:23

  Kewl you should come up with that. Execllent!...

 • Pao

  2013-09-19 12:39:48

  Good points all around. Truly apripceated. http://knaytumwzpk.com [url=http://joybscp.com]joybscp[/url] [link=http://xfmifksx.com]xfmifksx[/link]...

 • Dejan

  2013-09-17 02:48:27

  I told my kids we'd play after I found what I needde. Damnit....

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.