Бібліотека


Завітайте до нашої бібліотеки!

“Бібліотекар – розпорядник долі книг. Бібліотекар – провідник, який допомагає книзі знайти дорогу до читацького серця.”

Ю. Яковлєв


Бібліотекар нашої школи

Гаращенко Валентина Олександрівна

/Files/images/______17.JPG

Бібліотека… З давніх часів вона є скарбницею людських знань. Бібліотека – це книжковий храм, джерело ідей і скарбниця думок, що прокладають нам стежку в майбутнє. Храм збереженого часу. Саме таким храмом і є бібліотека у В’язівській загальноосвітній школі. На початку навчального року була організована і проведена акція «Подаруй бібліотеці книгу!», в ході якої учні подарували цінні і актуальна література: «Українські традиції», «500 найцікавіших питань та відповідей про найвидатніших людей України», «Гаррі Поттер і в’язень Азкабану», «Вышиваем натюрморты с ягодами и фруктами». Найактивнішими учасниками цієї акції були учні 9 –го класу з класним керівником Чорногал Вікторією Олександрівною. Загальна кількість подарованих книг - 22. Головне завдання нашої бібліотеки – цілеспрямовано працювати, розвивати інтерес учнів до знань, відроджувати духовність, традиції українського народу, виховувати патріотизм і високі моральні якості.

Для учнів 7-го класу був проведений бібліотечний урок «Книга – наш друг». Його метою було глибше познайомити учнів з додатковою літературою шкільної бібліотеки. Учні 9 – го класу під час бібліотечного уроку «Книга – джерело знань» познайомилися з новинками художньої літератури.

Шкільна бібліотека тісно співпрацює з сільськими бібліотеками, які очолюють Мошенець Ганна Олександрівна та Мірошник Світлана Миколаївна. Бібліотекарі підготували каталоги новинок художньої літератури, які вони отримали останнім часом. Інколи потрібної дітям книги немає в шкільній бібліотеці і тоді я звертаюся до каталогу сільських бібліотек, щоб надати допомогу учням. У вересні була проведена цікава зустріч учнів 6 –го класу із сільською поетесою Буртовою Ольгою та бібліотекарем Мошенець Ганною (класний керівник Хамко Тетяна Володимирівна).

Успішно була організована і проведена операція по передплаті працівниками школи районної газети «Вісник Городищини» та обласних видань. В ході цієї акції завдяки допомозі батьків учнів школи (Русин В’ячеслава Олександровича та Тетяні Василівні) була проведена передплата дитячих журналів для шкільної бібліотеки «Весела перерва », «Юний моделіст- конструктор техніки ».

Кiлькiсть переглядiв: 747

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.